Idea
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

VOLNÁ DISKUSE

+3
čistič
Hadrianus
Tfix
7 posters

Goto down

VOLNÁ DISKUSE Empty VOLNÁ DISKUSE

Příspěvek  Tfix Wed Oct 01, 2008 6:40 pm

NEXUS

Spojenectví aliancí XXIII, XXIV, XX-LS, společenství UNIE, Immortal, Viking1984

Na prvním místě poděkování patří našim statečným stavitelům, kteří ve dne v noci bděli u DiVů.

Nesty, Eternal, Lawrenc, Semkolik (Raks, Hanuj3am) a náš vítěz S13

Gastan z Divu Světa - Hospoda u Gastana


Obrovské díky za nasazení všech našich spojenců, bez vás by se vítezství nezdařilo!
Rovnez nesmím opomenout muže, který stál v pozadí našeho úspěchu a bez nějž by vítězství bylo daleko obtížněji dosažitelné. Mr.Mephisto z ali XXIII. Patří ti velký dík.

Poznámka pro dezorientované: DS Semkolik a Eternal a Laewrenc nebyli braneni jako DS a evidentne zamotali hlavicku nejen OldTria. To az se bude nekdo chvastat, ze je shodil Smile

Jako jeden muž, či jako jedna žena Smile obstálo spojenectví těchto aliancí všechny bouře, překážky a boje. Nebudeme prezentovat citové výlevy a špinění ostatních, jako tomu v tuto chvíli dělají jiné aliance, byť bychom to mohli být naopak my, kdo bude poukazovat na zrady a tajné plány, ale jsme inteligentní a nad to se umíme povznést.

NEXUS disponoval dostatečným množstvím armád a znalostí bojové strategie, tak aby mohl zničit další Divy Světa.

Uvádíme pár příkladů těch kteří se obětovali pro bezpečnost aliance.
Patří jim obzvláštní dík a úcta za oběť kterou přinesli, totiž to, že jejich armády zůstaly nevyužity, připraveny bránit pozici našich Divů. V tomto smyslu mělo LKDM, útočící proti pravidlům přes existenci DoN velké štěstí, že shodili DS Nesty na poslední chvíli před koncem serveru. Následovala by odveta, po níž by nezůstalo jedno oko suché.

Zde uvedení přátelé a kamarádi

Našeho vítezství bylo dosaženo vynikající bojovou strategií. Lví podíl na jejím společném vytváření a tím i vítězství patří Delph a Grazerovi z XXIII a XXIV. Neposílali jsme zbabělé útoky na sýpky jako tomu činili naši nepřátelé, hráli jsme v mezích slušnosti a cti. Ačkoliv naše útoky na sýpky by znamenaly definitivní konec konkurence.

Přátelé děkujeme za hru vám všem kteří jste si zachovali tvář přes značnou zkaženost tohoto serveru. I mnozí z řad protivníků dokázali své kvality a zasluhují si naši úctu. Těm, kteří celou hru nedokázali nic jiného než hrát na obě strany přejeme aby v reálném životě našli sami sebe.

Za NEXUS
Grazer, Delph, Tfix


Naposledy upravil Tfix dne Fri Oct 03, 2008 3:56 pm, celkově upraveno 4 krát
Tfix
Tfix
Admin
Admin

Po?et p?ísp?vk? : 884
Join date : 04. 01. 08

Návrat nahoru Goto down

VOLNÁ DISKUSE Empty Gratulace

Příspěvek  Calvi xt Thu Oct 02, 2008 4:07 pm

Chtěl bych pogratulovat Gastanovi a hráčům NEXUSu k vítězství v této éře.
Kdo by se chtěl podívat jak to vypadalo u divu jenž stavěl psot_cz tak ať se mrkne zde, ale zatím jen ve formě travilogu, na víc není zatím čas:

http://travian.zapisky.net/index.php?page=Elite%2FObrana-psota-travilogy

Calvi
xtp-elt
zastup Psota_cz



P.S.: Prosím aby někteří hráči zanechali výsměšných zpráv co píšou dariovi
Můj názor na NEXUS si můžete přečíst na mém profilu.
Klidne mi i napište, budu tu do restartu jestě často

Calvi xt
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

VOLNÁ DISKUSE Empty Re: VOLNÁ DISKUSE

Příspěvek  Tfix Thu Oct 02, 2008 4:17 pm

Chci apelovat na pripadne autory vysmesnych zprav. Tyto skutecne nejsou na miste. Byla to jen hra a vsichni jsme se snazili hrat ji nejlepe jak umime, vsichni jsme obetovali spoustu casu a energie. Zesmesnovani druhych neni hodno zadneho hrace, natoz pokud by snad patril k vitezne strane.

Pro doplneni tveho profilu Calvi uvadim, ze k utoku z nasi strany doslo zejmena po dvou udalostech:
1. Elite zacala premlouvat nase frakce ke zrade a pridani se na vasi stranu (lhostejno zda k tomu mel ci nemel kompetence jednalo se o jednoho z vasich velitelu-mohou potvrdit VVT, VTV, TVV a dalsi)
2. Obdrzeli jsme informace primo z vaseho stredu, ze se domlouvate s LKDM a SHDW proti nam a chystate se utocit na nase DS.

Dalsi informace potvrdily ze nas vnimate jako hrozbu s niz se nehodlate smirit. To byly hlavni duvody, ktere nas vedly k tomu neuskutecnit nasi planovanou dohodu a rovnez proto byl nazev puvodne planovane aliance UVEX prejmenovan na NEXUS - coz znamena spojenectvi.

Zadal jsem te o zjisteni si informaci nez budes o nekom prohlasovat ze se dopustil zrady, coz tvrdis na svem profilu o me, to jsi bohuzel neucinil, ale to nevadi. Neucastnil jsi se zadnych z jednani, ktera jsme vedli. Pro mne se naopak Elite dopustila zrady na UNII a proto byla eliminovana. Nerikam to proto abychom zde spustili zbytecne spamovani a rozhodne neni mym zamerem neco takoveho zde vyvolavat - prosim o respektovani. Jde muj postoj k teto veci a povazuji za dulezite jej zminit. To je vse.

Jinak diky za hru, nektere vase utoky byly monstrozni a prehlidka armad, ktere byly zmasakrovany pred branou DS Hospoda u Gastana byla uctyhodna.
Tfix
Tfix
Admin
Admin

Po?et p?ísp?vk? : 884
Join date : 04. 01. 08

Návrat nahoru Goto down

VOLNÁ DISKUSE Empty Re: VOLNÁ DISKUSE

Příspěvek  Tfix Fri Oct 03, 2008 12:36 pm

Vice o diskusi nad strategii a vysvetleni kroku protistrany se v pripade zajmu muzete docist na oficialnim travian foru. Snazne prosim o jedno. Ti kdo jste clenove vitezne strany, nenechte se strhnout v pripade vasich reakci k plivani spiny, zbytecnemu spamovani, osobnim urazkam a nenavistnym reakcim k protistrane. Ukazte ze nase vitezstvi spocivalo nejen v nasi vyborne vojenske taktice, obetavosti nasich hracu a jejich 200% nasazeni, ale take v tom, ze nasi hraci jsou kultivovani lide a nikoliv provokateri a slabomyslni jedinci.
Tfix
Tfix
Admin
Admin

Po?et p?ísp?vk? : 884
Join date : 04. 01. 08

Návrat nahoru Goto down

VOLNÁ DISKUSE Empty Re: VOLNÁ DISKUSE

Příspěvek  Hadrianus Fri Oct 03, 2008 12:45 pm

JJ přesně, já myslím že Elite zaslouží obdiv za to, že nám dokázalo konkurovat a vytvořilo tak podmínky pro skvělý boj až do konce. Takže osobně gratuluju Elite a také samozřejmě nám a všem našim spojencům za krásnou a napínavou hru.Wink
Hadrianus
Hadrianus
Král
Král

Po?et p?ísp?vk? : 471
Join date : 08. 01. 08

Návrat nahoru Goto down

VOLNÁ DISKUSE Empty Re: VOLNÁ DISKUSE

Příspěvek  čistič Fri Oct 03, 2008 1:04 pm

Právě jsem dočetl oficiální travian forum.No to je teda jen pro silný žaludek!!
Obzvláště Brambůrek je pěkně vypečený blee
čistič
čistič
Vévoda
Vévoda

Po?et p?ísp?vk? : 261
Join date : 07. 01. 08

Návrat nahoru Goto down

VOLNÁ DISKUSE Empty Re: VOLNÁ DISKUSE

Příspěvek  gastan Fri Oct 03, 2008 3:05 pm

Taky jsem to precetl, fujtajbl - politika je spina spatny
gastan
gastan
Král
Král

Po?et p?ísp?vk? : 489
Join date : 07. 03. 08
Age : 50
Location : Praha

Návrat nahoru Goto down

VOLNÁ DISKUSE Empty Re: VOLNÁ DISKUSE

Příspěvek  Tfix Fri Oct 03, 2008 3:36 pm

No a ted se v tom vyznejte a protahnete tim alianci tak aby nedoznala uhony.
Tfix
Tfix
Admin
Admin

Po?et p?ísp?vk? : 884
Join date : 04. 01. 08

Návrat nahoru Goto down

VOLNÁ DISKUSE Empty Re: VOLNÁ DISKUSE

Příspěvek  Lipnice Fri Oct 03, 2008 4:43 pm

Jo taky jsem si to poctive precetl cele, ale jak to vlastne bylo? No urcite jak psal Tfix :-)
Lipnice
Lipnice
Vladyka
Vladyka

Po?et p?ísp?vk? : 126
Join date : 03. 04. 08
Location : Třeboň

http://www.zevzduchu.hostuju.cz

Návrat nahoru Goto down

VOLNÁ DISKUSE Empty Re: VOLNÁ DISKUSE

Příspěvek  Tfix Fri Oct 03, 2008 10:33 pm

Ne prosim nepis jak to bylo protoze me uz s... ja vlastne muzu za vsechnu spinu na s13.
Tfix
Tfix
Admin
Admin

Po?et p?ísp?vk? : 884
Join date : 04. 01. 08

Návrat nahoru Goto down

VOLNÁ DISKUSE Empty Re: VOLNÁ DISKUSE

Příspěvek  mL4 Fri Oct 03, 2008 10:38 pm

Tfix ser na ne prohrali a tet hazi spinu , klasika

mL4
Správce vesnice
Správce vesnice

Po?et p?ísp?vk? : 50
Join date : 03. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

VOLNÁ DISKUSE Empty Re: VOLNÁ DISKUSE

Příspěvek  Lipnice Fri Oct 03, 2008 11:26 pm

Přesně tak, jsme vítězové a o to tady celej ten rok přeci šlo. Závist byla je a bude a stím nikdo nic nenadělá. Tak tedy sláva vítězům a čest poraženým, pakliže nějakou mají Very Happy
Lipnice
Lipnice
Vladyka
Vladyka

Po?et p?ísp?vk? : 126
Join date : 03. 04. 08
Location : Třeboň

http://www.zevzduchu.hostuju.cz

Návrat nahoru Goto down

VOLNÁ DISKUSE Empty Re: VOLNÁ DISKUSE

Příspěvek  hanuj3am Fri Oct 03, 2008 11:33 pm

oni nepochopili to základní, že se hraje na vítězství, to jsme jako měli počkat a nechat je to dostavět? navíc v době, kdy nebyli shozeni akorád oni a my, jsme měli asi 20 bouracích armád (a ještě jich hromada zůstala nepoužita až do konce, a byla nemalá, gastana by sundala taky)
karty byly vrženy jednoznačně, oni jako římani měli časovou výhodu, vzájemně jsme se nechali, eliminovali slabší konkurenci a nakonec jsme si to jako dvě nejsilnější aliance rozdali o vítězství, měli náskok, tak jsme museli začít...
přece nebude 7 divů v jedné alianci, to bby pak bylo poněkud nudné, nemyslíte? navíc zbylých pět nepředstavovalo horzbu, bud byly shozené nebo málo deflé
hanuj3am
hanuj3am
Vévoda
Vévoda

Po?et p?ísp?vk? : 249
Join date : 13. 01. 08
Age : 40
Location : Benešov nad Ploučnicí

Návrat nahoru Goto down

VOLNÁ DISKUSE Empty Re: VOLNÁ DISKUSE

Příspěvek  Pust Tue Oct 07, 2008 1:45 am

Už to tady bylo zmíněno několikrát, chce to silný žalůdek. Doporučenou diskuzi jsem si pročetl až do konce a musím uznat, že bylo několik okamžiků, kdy jsem to chtěl zavřít. Sad

Obzvláště nudné byly pasáže, kterými prostupovalo tlachání formy: ty ne, to já..

Tfix: děkuji. za (alespoň) částečné odkrytí zákulisních hrátek mezi Unii a Elite. Popravdě řečeno se mi z toho děl¨á blivno, nicméně tobě věřím, že jsi zjevně netušil co se děje..

Jako Viking jsem především válečník a tak jsem nakonec rád, že jsme (jako Vikingové) žádný div nestavěli. Zkrátka, že jsme se po vzoru našeho krále stali jen silnou podpůrně-tvořivou silou jež nelze přehlédnout.

Nechť naše činy soudí historikové Smile

Pust
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

VOLNÁ DISKUSE Empty Re: VOLNÁ DISKUSE

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru