Idea
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Historie - dil 2. DEFENZIVA PROTI ELDAR (O2-O3/2OO8)

Goto down

Historie - dil 2. DEFENZIVA PROTI ELDAR (O2-O3/2OO8) Empty Historie - dil 2. DEFENZIVA PROTI ELDAR (O2-O3/2OO8)

Příspěvek  Tfix Tue Oct 07, 2008 10:55 am

Prichazi doba ELDAR v plne sile. IDEA ma uzavreno spojenectvi se SPARTAN a LBL, spojenecke aliance vsak vypovidaji dohody a po jejich vypovezeni vzapeti zacinaji utocit ELDAR. Vedeni IDEA tvori v tuto chvili nekolik clenu: Luka, Danad, Wolfram, Tfix, _sakal, unique.

IDEA seznava, ze okolni aliance maji strach z ELDAR a nikdo ji nepomuze v boji proti nim. S ostatnimi ELDAR uzavreli nepsane dohody. IDEA tedy zustava v boji sama. Hraci ELDAR jsou nebezpecne blizko (radove od 20min cesty katapulty vyse). IDEA vsak nehodla dat svou kuzi levne a dochazi k pevnemu semknuti aliance a prvnim odpovedim na utoky ELDAR .

Jedinou nadeji IDEA proti elite serveru zustava byt jeste lepsi, presnejsi a odevzdanejsi spolecne veci nez jsou ELDAR sami. IDEA se mimo boju s ELDAR potyka se zradci ve vlastnich radach, kteri ze strachu pred poskozenim ci ztratou vlastnich vesnic zrazuji vlastni hrace a donasi do ELDAR vsechny dostupne informace. Diky mravenci praci vedeni aliance dochazi k postupnemu odhaleni a ztrestani nekolika spehu. Masnator, Spurus papyrus, Bismarck.

Sledovani casu uniku informaci a jeho porovnavani s casy pritomnosti lidi na foru byla neskutecna prace, ale prinesla sve vysledky.

Historie - dil 2. DEFENZIVA PROTI ELDAR (O2-O3/2OO8) Patran10

Nejvice indicii jsme ziskali k druhemu spehu, Spuru Papyrusovi. Kdyz jsme vzali v uvahu jeho dotazy na foru a spojili je s casy pritomnosti na foru v dobe kdy unikly informace, meli jsme jiz velmi silne podezreni. Korunovani uspechem prislo ve chvili, kdy se nam podarilo ziskat zastup na jeho ucet a v odeslane poste jsme nasli zapomenutou zpravu:

Prepsano z fora:

RE: ELDAR
Velmi sem nepisem lebo aj tak by asi nikto moj nazor nebral vazne kedze nie som taky velky ako vy ale som blizko ELDAR a toto sa ma dost tyka. Neda mi ze najviac sa tu ozyvaju ti, ktori na ELDAR vobec neutocia aj ked by mohli - Danad, Filoketes, Saafelix... Ak chcete na nich utocit tak utocte, ale vy len kecate a nechavate ludi ako dalmy alebo dervil, aby prichadzali o armady. Vy si len staviate a utocite na nich maximalne slovne tu na fore. Mozno som sebec, ale som zvedavy kto z vas mi bude pomahat ked sa niekto z ELDAR nastve a zacnu naozaj utocit lebo ja som priamo medzi nimi.
Aj preto som za UKONCENIE vojny s ELDAR.
Ak v nej predsa len budete pokracovat tak mozem pomoct s obranou, ale utocit nebudem. Na utocenie fakt nemam.


[b]RE: ELDAR
Ospravedlnujem sa Danadovi za to, ze som povedal, ze neutocil na ELDAR. To, ze ma masnator nieco spolocne s ELDAR som ani netusil. Uslo mi to, ale hladal som to na fore a ani tu som to nikde nenasiel. Zase ak sa mylim tak ma prosim neudupte. Nemozem vidiet utoky Danada kedze je v druhej ali ale vsetci co robia utoky sa tu na fore tym chvalia. Danadov log som tu ani jeden nevidel a preto mi to pripadalo ze neutoci.
Ako ste odhalili ze masnator je zved?


RE: ELDAR
Aha uz som niekde nasiel ze ako ste odhalili masnatora


Zapomenuta zprava, ktera jasne poukazuje na lzi uvadene na foru (odspoda):
____________
Tiberius Circus psal:
Nic som tu nemal. Teraz som poslal 12 pretov co sa vyrobili...
____________
Tiberius Circus psal:
zdar!
Muzes prosim asi tak za dve a pul hodiny poslat podporu - vse co bude v dedine - pro humus od tukatora? De na nej utok...
____________
Spurus Papyrus psal:
Ok tak stavaj imperianov do utoku a ja budem robit obranu. Mam toho celkom dost a vyrabam dalej. A ty ho mozes trosku otravovat utokmi Smile
Bude to takto najlepsie ak na neho nebude utocit fujtjblik, ale ty.
____________
Tiberius Circus psal:
tez si myslim
bude treba prebrat ci zkatit to jeho MC, stejne zabira jednu oazu 50 co budu potrebovat.
Zacnu s vyzkumem imperianu a pudu se po nem semtam juknout...
____________
Spurus Papyrus psal:
Hmm... a teraz pozeram, ze si vedla teba zalozil dedinu aj bukvica... Bukvica je zase len nejaky Gastanov ucet alebo mozno kamarat. Urcite sa maj na pozore pretoze si myslim, ze budes neskor tercom utokov z jeho strany a mozno sa bude snazit obsadit ta. Nech ti masnator donasa info ak by sa nieco na teba chystalo.
Ten martin99 sa mi tiez nezda. Proste to okolo Gastan cele riadne smrdi.
____________
Tiberius Circus psal:
jj
Tak se na ne musi... Jinak furt uhybaj.
Se kukni na gastana, sem si dal zniciti hrdinu a co mel ve hlavni? pRD...
____________
Spurus Papyrus psal:
Velmi pekne Very Happy
A potesi o to viac, ze Derrick je Gastanov poskok. Dokonca by som sa necudoval ak by mi niekto povedal, ze za Derricka hra samotny Gastan
____________
Tiberius Circus psal:
a je zajimave, ze predtim chodival jen s palkarema, dneska to nejak vytunil... A co se nestalo, takrka vse umrelo...
____________
Spurus Papyrus psal:
super Smile
Kotry to bol? Derrick? Kto tam utoci?
____________
Tiberius Circus psal:
tAK JEDEN se jiz pekne rozflakl....



Po vyporadani se se spehy, bylo v prvni rade zapotrebi vyuzit pomerne vzdaleneho rozlozeni vesnic silnejsich hracu ELDAR. Tech, kteri byli realnou hrozbou. Gaius Trolejbus, Malcolm, fujtjblik, quistador, Toikoo, Spek. Bojuvky a putky nabyvaji na sile. Cast ELDAR prechazi do aliance STRATENI (koncici hraci planujici kamikadze utoky).
Ukoristenim 3 vesnic hraci EmprorPalpatine se dostavame do primeho stretu a cekame na svoji prilezitost. Tfix strezi jako oko v hlave jednu z prevzatych vesnic Kashyyk 9MC-vzdalenou 20min od fujtjblik, prejmenovanou na Anapra (chudinska prihranicni mexicka oblast). Cekame bezmala 2 tydny. Konecne se dockame. Cela oblast je profejkovana a utoky jdou vsude. Jsme si vsak jisti. Utok pujde na Anapra. Okamzite Anapru defujeme na maximum co jsme v danem casovem useku schopni. 3 of armady ELDAR berou za sve.
Nasledujici utok fujtjblika senatorem sice snizi loajalitu o 12% (velke slavnosti zabranily vetsimu snizeni), nicmene prichod dalsich podpor mu neumozni Anapra prevzit.

Ukazky dvou dochovanych boju:
Historie - dil 2. DEFENZIVA PROTI ELDAR (O2-O3/2OO8) Utok-n10

Historie - dil 2. DEFENZIVA PROTI ELDAR (O2-O3/2OO8) Utok-n11

Komu jeste zbyva cast armady je Fujtjblik. V blizkosti jeho hlavni vesnice se nachazi 15MC Vaskovo, hrace bez aliance, ktere je hlavni vesnici a neda se prevzit. Rozhodujeme se vykatovat jej, zabrat a pripravit past na Fujtjblika.
Provedeno. Vesnici ve 8h rano zabira Tfix, ktery je s Gastanem a Bukvici Fujtjblikovi nejblize. Okamzita doprava surovin a zlatky zajisti vystavbu sypky a zdi. Nasleduje urychlene zasobovani obilim a nasouvani podpor. Puvodni nazev vesnice zustava nezmenen abychom ziskali maximum casu, nez si Fujtjblik vsimne co se stalo.
Tfix si bere dovolenou Very Happy V 10.15 Fujtjblikovi doslo, ze ma noveho souseda a utoky na sebe nenechaji cekat. Okamzite vyrazi. Pop vesnice Vaskovo je v tuto chvili nekde kolem 20.
Utok a velke prekvapeni - armada zustava viset ve Vaskovo a Fujtjblik je bez of.

Historie - dil 2. DEFENZIVA PROTI ELDAR (O2-O3/2OO8) Vasovo10

Prisel cas prejit do protiutoku.
Tfix
Tfix
Admin
Admin

Po?et p?ísp?vk? : 884
Join date : 04. 01. 08

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru