Idea
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

lvl budov a dolu po dobiti vesnice.

+5
tetchy
xVlado
Lipnice
gastan
Zombik999
9 posters

Idea :: Volne

Goto down

lvl budov a dolu po dobiti vesnice. Empty lvl budov a dolu po dobiti vesnice.

Příspěvek  Zombik999 Mon Apr 21, 2008 10:53 am

Zdravim a mam mensi dotaz. Dost casto se mi stava ze dobiju vesnici, ktera ma na vetsine budov lvl 20 a na dolech a polich lvl 10, ale hned po dobiti to vetsinou vsechno spadne o 1 lvl dolu (takze doly pak jsou na lvl 9 a budovy na lvl 19).

jde tomu nejak zabranit? a proc se to tak deje? Very Happy
Zombik999
Zombik999
Vévoda
Vévoda

Po?et p?ísp?vk? : 216
Join date : 07. 01. 08

Návrat nahoru Goto down

lvl budov a dolu po dobiti vesnice. Empty Re: lvl budov a dolu po dobiti vesnice.

Příspěvek  gastan Mon Apr 21, 2008 11:37 am

Zombik999 napsal:Zdravim a mam mensi dotaz. Dost casto se mi stava ze dobiju vesnici, ktera ma na vetsine budov lvl 20 a na dolech a polich lvl 10, ale hned po dobiti to vetsinou vsechno spadne o 1 lvl dolu (takze doly pak jsou na lvl 9 a budovy na lvl 19).

jde tomu nejak zabranit? a proc se to tak deje? Very Happy

ma to souvislost s popkou dobyvane vesnice a popky vesnice z ktere si to dobyl
gastan
gastan
Král
Král

Po?et p?ísp?vk? : 489
Join date : 07. 03. 08
Age : 50
Location : Praha

Návrat nahoru Goto down

lvl budov a dolu po dobiti vesnice. Empty Re: lvl budov a dolu po dobiti vesnice.

Příspěvek  Lipnice Mon Apr 21, 2008 11:41 am

Někde sem to četl, ale teď to nemůžu najít. Mám za to, že to znělo nějak takhle:
Dobiješ-li vesnici menšího hráče, tak vše spadne o jeden lvl. Ale jestli to nespadne, když dobiješ většímu hráči to nevím, nemám s tím zkušenost.
Lipnice
Lipnice
Vladyka
Vladyka

Po?et p?ísp?vk? : 126
Join date : 03. 04. 08
Location : Třeboň

http://www.zevzduchu.hostuju.cz

Návrat nahoru Goto down

lvl budov a dolu po dobiti vesnice. Empty Re: lvl budov a dolu po dobiti vesnice.

Příspěvek  xVlado Mon Apr 21, 2008 1:14 pm

No podle mě to naopak platí taky, protože když jsem Teutonovi přebíral to MC, tak měl větší popku než já a taky mě v té vesnici spadlo vše o jeden level.
xVlado
xVlado
Vévoda
Vévoda

Po?et p?ísp?vk? : 271
Join date : 07. 01. 08

Návrat nahoru Goto down

lvl budov a dolu po dobiti vesnice. Empty Re: lvl budov a dolu po dobiti vesnice.

Příspěvek  gastan Mon Apr 21, 2008 1:23 pm

ja si myslim, ze se to tyka popky vesnic a ne popky hrace
gastan
gastan
Král
Král

Po?et p?ísp?vk? : 489
Join date : 07. 03. 08
Age : 50
Location : Praha

Návrat nahoru Goto down

lvl budov a dolu po dobiti vesnice. Empty Re: lvl budov a dolu po dobiti vesnice.

Příspěvek  Zombik999 Mon Apr 21, 2008 4:28 pm

gastan napsal:ja si myslim, ze se to tyka popky vesnic a ne popky hrace

vesnice pred dobitim mela (pop - 777) - po zniceni rezidence a zdi. A ja jsem ji dobil z vesnice s pop 768.
Tak ti nevim jak se to pocita...
Zombik999
Zombik999
Vévoda
Vévoda

Po?et p?ísp?vk? : 216
Join date : 07. 01. 08

Návrat nahoru Goto down

lvl budov a dolu po dobiti vesnice. Empty Re: lvl budov a dolu po dobiti vesnice.

Příspěvek  tetchy Mon Apr 21, 2008 4:37 pm

ja ziji v domeni, ze se automaticky po dobiti vesnice snizi levely vseho o 1stupen...
tetchy
tetchy
Správce vesnice
Správce vesnice

Po?et p?ísp?vk? : 49
Join date : 08. 01. 08
Location : olomouc

Návrat nahoru Goto down

lvl budov a dolu po dobiti vesnice. Empty Re: lvl budov a dolu po dobiti vesnice.

Příspěvek  lomol Mon Apr 21, 2008 5:12 pm

je to divné mně se to třeba vůbec nestalo mám za to že to souvisí s národem

lomol
Správce vesnice
Správce vesnice

Po?et p?ísp?vk? : 47
Join date : 09. 03. 08

Návrat nahoru Goto down

lvl budov a dolu po dobiti vesnice. Empty Re: lvl budov a dolu po dobiti vesnice.

Příspěvek  hiton Mon Apr 21, 2008 5:24 pm

tetchy napsal:ja ziji v domeni, ze se automaticky po dobiti vesnice snizi levely vseho o 1stupen...

Taky sem si to myslel, ale ted sem dobyl vesnici kde to zustalo vsechno jak bylo, akorat zed byla na 10lvl a kdyz sem to dobyl byla na 0 (ja sem ji nezboril)
hiton
hiton
Vévoda
Vévoda

Po?et p?ísp?vk? : 230
Join date : 04. 04. 08

Návrat nahoru Goto down

lvl budov a dolu po dobiti vesnice. Empty Re: lvl budov a dolu po dobiti vesnice.

Příspěvek  hanuj3am Mon Apr 21, 2008 5:29 pm

zeď se boří snad vždy, ale už jsem taky obsadil vesnici aniž by se něco jiného zbořilo
hanuj3am
hanuj3am
Vévoda
Vévoda

Po?et p?ísp?vk? : 249
Join date : 13. 01. 08
Age : 40
Location : Benešov nad Ploučnicí

Návrat nahoru Goto down

lvl budov a dolu po dobiti vesnice. Empty Re: lvl budov a dolu po dobiti vesnice.

Příspěvek  Lipnice Mon Apr 21, 2008 6:23 pm

No hledal jsem na netu a nasel jsem ze vojsko patrici dobite vsi zmizi, stejne tak vzdy zmizí i palisada (hraz, apod), dále u galu zmizí pasti. A jestliže přebírá slabší "hráč" vesnici silnějšího, tak se levely nemění, v opačném případě se pole a budovy snižují o 1lvl.

Takže sem pochopil že nezáleží na vsi z které jde útok,ale na umístění hráče, tudíž popce.
Lipnice
Lipnice
Vladyka
Vladyka

Po?et p?ísp?vk? : 126
Join date : 03. 04. 08
Location : Třeboň

http://www.zevzduchu.hostuju.cz

Návrat nahoru Goto down

lvl budov a dolu po dobiti vesnice. Empty Re: lvl budov a dolu po dobiti vesnice.

Příspěvek  lomol Tue Apr 22, 2008 5:29 pm

asi jo

lomol
Správce vesnice
Správce vesnice

Po?et p?ísp?vk? : 47
Join date : 09. 03. 08

Návrat nahoru Goto down

lvl budov a dolu po dobiti vesnice. Empty Re: lvl budov a dolu po dobiti vesnice.

Příspěvek  hopali Tue Apr 22, 2008 5:48 pm

Mas pravdu vcera jsem si to vyzkousel kdyz mas mensi popku nez ten komu dobivas vesnici tak se ti levly dolu nesrazeji

hopali
Hrdina
Hrdina

Po?et p?ísp?vk? : 141
Join date : 17. 03. 08

Návrat nahoru Goto down

lvl budov a dolu po dobiti vesnice. Empty Re: lvl budov a dolu po dobiti vesnice.

Příspěvek  Zombik999 Tue Apr 22, 2008 7:34 pm

lomol napsal:je to divné mně se to třeba vůbec nestalo mám za to že to souvisí s národem

uz sem dobil galskou a rimsou vesnici - s doly je to stejne. (jen u gala navic spadnou i pasti) Sam sem riman a ikdyz dobiju rimana, vsechno spadne.
Zombik999
Zombik999
Vévoda
Vévoda

Po?et p?ísp?vk? : 216
Join date : 07. 01. 08

Návrat nahoru Goto down

lvl budov a dolu po dobiti vesnice. Empty Re: lvl budov a dolu po dobiti vesnice.

Příspěvek  Zombik999 Tue Apr 22, 2008 7:36 pm

hmmm mam uz asi moc velkou popku sakra... Laughing
Zombik999
Zombik999
Vévoda
Vévoda

Po?et p?ísp?vk? : 216
Join date : 07. 01. 08

Návrat nahoru Goto down

lvl budov a dolu po dobiti vesnice. Empty Re: lvl budov a dolu po dobiti vesnice.

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

Idea :: Volne

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru