Idea
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dotaz ohledně útoků katapulty

3 posters

Goto down

Dotaz ohledně útoků katapulty Empty Dotaz ohledně útoků katapulty

Příspěvek  Punik Wed May 28, 2008 2:34 pm

Ahoj, mám dotaz, kterej jsem nenašel na helpu v Travianu - je výhodnější při katapultáži útočit v jedný, dvou velkejch vlnách, který zichr sejmou cíle a další střelba se "rozloží" nahodile, nebo je výhodnější tepat cíle 20 - 30 útoky? A co s dobrovodným vojskem - je lepší mít majoritu vojáku při první vlně tak, aby "načechrala" obranu a další vlny se pak už jenom povezou, nebo je lepší mít rovnoměrně krytý všechny vlny útoku?

Omlouvám se za lama dotaz, ale radši se zeptám, než abych poslal desítky katů na smrt. Zbytečně. Very Happy
Punik
Punik
Vesničan
Vesničan

Po?et p?ísp?vk? : 13
Join date : 26. 04. 08

Návrat nahoru Goto down

Dotaz ohledně útoků katapulty Empty Re: Dotaz ohledně útoků katapulty

Příspěvek  Tfix Wed May 28, 2008 2:47 pm

Nevim zda jsem uplne spravne pochopil, ale neodpustim si, za :
1. Spatne smerovani topicu, tohle patri do topicu "dotazy, zmeny, napady" - tamo take presouvam
2. Oc jde? Jde o rezidenci nebo destrukci?
3. Vzdy je lepsi poslat prvni vlnu katu s maximalnim doprovodem a dalsi 1-2 vlny hodit hned za ne tak aby byly kryty cistkou a nebylo mozne mezi ne nacpat obranu. Za dob ELDAR na nas chodily utoky z jedne vsi a v jedne vterine bylo naskladano po 3 utocich katapulty. Prvni s velkou cistkou a za nimi v odstupu milisekund dalsi dve vlny katu s drobnym doprovodem. Obrance nemohl taktizovat a nemohl s obranou hybat. Proste co nastradal, to nastradal, pokud to bylo malo mel smulu. Postup pro takove odeslani katu, v pripade ze nepouzijes script, je nasledujici. Otevrit si potrebny pocet oken a v nich prednastavit odeslani prvniho utoku katu s cistkou, nejlepe pokud je shromazdiste na 20lvl a muzes mirit na 2 cile, podminkou je alespon 20katu v takove vlne, a nasledovne dalsi napr. 2 okna s dalsimi katy a drobnym doprovodem. Pozor na pocty!!! Musi po odeslani prvni a druhe vlny souhlasit, jinak treti vlna nevyjede zustane-li ve vsi mene vojaku ci katu nez je prednastaveno.

Doporucuji natrenovat pri odesilani do vlastni vsi jako podporu. Do 1,5min lze utok vratit zpet.

Upozorneni: V otevrenych oknech se pohybujeme prostrednictvim ALT+TAB a pouze odklikneme ENTER. Podminkou je nemit otevrena dalsi okna jinych programu. Enjoy.
Tfix
Tfix
Admin
Admin

Po?et p?ísp?vk? : 884
Join date : 04. 01. 08

Návrat nahoru Goto down

Dotaz ohledně útoků katapulty Empty Re: Dotaz ohledně útoků katapulty

Příspěvek  gastan Wed May 28, 2008 2:56 pm

Punik napsal:Ahoj, mám dotaz, kterej jsem nenašel na helpu v Travianu - je výhodnější při katapultáži útočit v jedný, dvou velkejch vlnách, který zichr sejmou cíle a další střelba se "rozloží" nahodile, nebo je výhodnější tepat cíle 20 - 30 útoky? A co s dobrovodným vojskem - je lepší mít majoritu vojáku při první vlně tak, aby "načechrala" obranu a další vlny se pak už jenom povezou, nebo je lepší mít rovnoměrně krytý všechny vlny útoku?

Omlouvám se za lama dotaz, ale radši se zeptám, než abych poslal desítky katů na smrt. Zbytečně. Very Happy

koukni se jak jsme utocili na conflicta - 4 loupeze a jeden plnej utok
gastan
gastan
Král
Král

Po?et p?ísp?vk? : 489
Join date : 07. 03. 08
Age : 50
Location : Praha

Návrat nahoru Goto down

Dotaz ohledně útoků katapulty Empty Re: Dotaz ohledně útoků katapulty

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru